Hakkımda

Merhaba,

Ben Uzman-Klinik Psikolog Nilüfer TÜTÜNCÜ. Lisans eğitimimi Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden onur derecesiyle mezun olarak tamamladım. Ardından Gelişim Üniversitesi’nde Yüksek Lisans programına başladım ve uzmanlığımı Klinik Psikoloji alanında onur derecesiyle tamamladım.

Lisans eğitim hayatımda Bakırköy Prof. Dr. Mahzar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi yatılı servisinde, İstanbul Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi poliklinik, yatılı klinik servis ve obezite servisinde staj yaptım. Aynı zamanda TURKCESS Eğitim ve Sosyal Bilimler Kongresi’nde bildiri sunmak ve bir çok seminere katılmakla birlikte Beykent Üniversitesi Psikoloji Kulübü’nde Kulüp Başkanı olarak görev aldım. Bu süreçte ruh sağlığı alanına ilgili binlerce öğrenci ve meslek mensubuna sunulan eğitim ve seminerlerle bu alana katkı sağlamayı amaçladım.

Cinsel Terapi Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nden Cinsel Terapi Eğitimi, Boşanma Terapisi Eğitimi, Evlilik Ve Çift Terapisi Eğitimi aldım.

Şimdi genç ve yetişkinlerle online ve yüz yüze çalışmaktayım.